Büyük bedenliler nasıl giyinmeli? Zayıf görünmenin yolları

0
52

Büyük beden modası, sabit ve yenilikten uzak gibi görünse de aslında kendisini sürekli yenileyen bir yapıya sahip. Peki son büyük beden modası ne durumda? Büyük beden günlük elbiseler nasıl? Büyük bedenler hangi renkleri giyerlerse daha zayıf görünürler? Büyük beden giyimine dair tüm detaylar ve son büyük beden giyim modası sadece yasemin.com’da!

Büyük bedenli kişiler, hem kendilerine yakışan hem de bedenlerine uygun kıyafet bulmakta oldukça zorlanırlar. Çoğunlukla büyük beden modasının hep kendini tekrar ettiği düşünülür. Büyük bedenli kadınlar, hem şık hem de zayıf görünmek için ayrıca çaba gösterirler. Bu nedenle büyük bedenli kıyafetler giyen kişilerin kendilerine yakışanı seçerken, çeşitli noktalara da değinmeleri gerekiyor. Bunlardan ilki, büyük bedenler nasıl elbise giymeli? İkincisi ise, büyük bedenler hangi renkleri giyerlerse daha zayıf görünürler? Sizler için, her iki soruya da yanıt aradık. Büyük bedenli kişilerin kombin yaparken dikkat etmesi gerekenler nelerdir? Zayıf görünmenin yolları nedir? İşte büyük beden giyim ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler!

ZAYIF GÖRÜNMENİN YOLLARI

– Büyük bedenli kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli şey; renk ve desen detayıdır. Bazı renkler ve desenler, kişiyi olduğundan daha zayıf ya da daha kilolu gösterebilir. Bu sebeple; renklerin tonuna özellikle dikkat etmeniz gerekir.

– Daha zayıf gösteren renkler; siyah, kahverengi, kırmızı, yeşil, sarı, pembe, açık mavi ve lacivert tonlarıdır. Bu tonlar, hem zayıf hem de güçlü bir görüntü sağlar.

– Desenler konusunda ise çizgili parçaları kullanın. Çizgiler için yatay yerine dikine çizgiler tercih edin.

– Dikey çizgiler hem daha uzun gösterir hem de bel kalınlığını gizlemek konusunda etkili olur.

– Desen konusunda ise karmaşık desenler yerine belirgin ve net desenler tercih etmeniz önerilir. Karmaşık desenler, kilo gizlemekte yararlı olamaz.

Önceki İçerikEv yapımı pratik böğürtlen reçeli tarifi
Sonraki İçerikBöğürtlenin faydaları nelerdir? Böğürtlen hangi hastalıklara iyi gelir?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.