Ana Sayfa Blog Büyük bedenliler nasıl giyinmeli? 2019 sonbahar büyük beden modası

Büyük bedenliler nasıl giyinmeli? 2019 sonbahar büyük beden modası

0
Büyük bedenliler nasıl giyinmeli? 2019 sonbahar büyük beden modası

Büyük beden modası, sabit ve yenilikten uzak gibi görünse de aslında kendisini sürekli yenileyen bir yapıya sahip. Peki son büyük beden modası ne durumda? Büyük beden günlük elbiseler nasıl? Büyük bedenler hangi renkleri giyerlerse daha zayıf görünürler? Büyük beden giyimine dair tüm detaylar ve son büyük beden giyim modası sadece yasemin.com’da!

Büyük bedenli kişiler, hem kendilerine yakışan hem de bedenlerine uygun kıyafet bulmakta oldukça zorlanırlar. Çoğunlukla büyük beden modasının hep kendini tekrar ettiği düşünülür. Büyük bedenli kadınlar, hem şık hem de zayıf görünmek için ayrıca çaba gösterirler. Bu nedenle büyük bedenli kıyafetler giyen kişilerin kendilerine yakışanı seçerken, çeşitli noktalara da değinmeleri gerekiyor. Bunlardan ilki, büyük bedenler nasıl elbise giymeli? İkincisi ise, büyük bedenler hangi renkleri giyerlerse daha zayıf görünürler? Sizler için, her iki soruya da yanıt aradık. Büyük bedenli kişilerin kombin yaparken dikkat etmesi gerekenler nelerdir? Zayıf görünmenin yolları nedir? İşte büyük beden giyim ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler ve 2019 sonbahar büyük beden modası:

ZAYIF GÖRÜNMENİN YOLLARI

– Büyük bedenli kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli şey; renk ve desen detayıdır. Bazı renkler ve desenler, kişiyi olduğundan daha zayıf ya da daha kilolu gösterebilir. Bu sebeple; renklerin tonuna özellikle dikkat etmeniz gerekir.

– Daha zayıf gösteren renkler; siyah, kahverengi, kırmızı, yeşil, sarı, pembe, açık mavi ve lacivert tonlarıdır. Bu tonlar, hem zayıf hem de güçlü bir görüntü sağlar.

– Desenler konusunda ise çizgili parçaları kullanın. Çizgiler için yatay yerine dikine çizgiler tercih edin.

– Dikey çizgiler hem daha uzun gösterir hem de bel kalınlığını gizlemek konusunda etkili olur.

– Desen konusunda ise karmaşık desenler yerine belirgin ve net desenler tercih etmeniz önerilir. Karmaşık desenler, kilo gizlemekte yararlı olamaz.

2019 SONBAHAR BÜYÜK BEDEN MODASI

TRENDYOL: 140 TL – 160 TL

TRENDYOL: 170 TL – 266 TL

TUVİDXXL: 50 TL – 110 TL

DENİZ BUTİK: 80 TL – 190 TL