Ana Sayfa Blog Büyük bedenli kadınlar nasıl elbise giymeli? 2019 büyük beden modası

Büyük bedenli kadınlar nasıl elbise giymeli? 2019 büyük beden modası

0
Büyük bedenli kadınlar nasıl elbise giymeli? 2019 büyük beden modası

Büyük beden modası, sabit ve yenilikten uzak gibi görünse de aslında kendisini sürekli yenileyen bir yapıya sahip. Peki son büyük beden modası ne durumda? Büyük beden günlük elbiseler nasıl? Büyük bedenler hangi renkleri giyerlerse daha zayıf görünürler? Büyük beden giyimine dair tüm detaylar ve son büyük beden giyim modası sadece yasemin.com’da!

Büyük bedenli kişiler, hem kendilerine yakışan hem de bedenlerine uygun kıyafet bulmakta zorlanırlar. Büyük beden modasının hep kendini tekrar ettiği düşünülür. Oysa 2019 modası, büyük beden giyim modellerinde oldukça etkili. Ancak büyük bedenli kıyafetler giyen kişilerin kendilerine yakışanı seçerken, çeşitli noktalara da değinmeleri gerekiyor. Bunlardan ilki, büyük bedenler nasıl elbise giymeli? İkincisi ise, büyük bedenler hangi renkleri giyerlerse daha zayıf görünürler? Sizler için, her iki soruya da yanıt arayıp dönemin en trend büyük beden giyim modellerini derledik. İşte büyük beden giyim ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler!

BÜYÜK BEDEN STİL ÖNERİLERİ

TRENDYOL: 80 / 60 TL

Büyük bedenli kişilerin elbise, bluz vb. bir parça için seçim yaparken dikkate alması gereken ilk şey; renk ve desen detayıdır. Bazı renkler ve desenler, kişiyi olduğundan daha zayıf ya da daha kilolu gösterebilir.

Siyah, kahverengi, kırmızı, yeşil, sarı, pembe, açık mavi ve lacivert tonları; hem zayıf hem de güçlü bir görüntü sağlar. Bu nedenle büyük bedenli kadınların en çok tercih ettiği, etmesi gereken renklerdendir.

BÜYÜK BEDEN YAZLIK ÇİÇEKLİ ELBİSELER

TRENDYOL: 70 / 100 TL

Yatay yerine dikine çizgiler tercih etmelisiniz. Dikey çizgiler hem daha uzun gösterir hem de bel kalınlığını vb. durumları gizlemek konusunda yardımcı olur. Desen konusunda ise karmaşık desenler yerine belirgin ve net desenler tercih etmeniz önerilir.

TRENDYOL: 169 / 70 TL

TRENDYOL: 140 / 120 TL

TRENDYOL: 40 / 105 / 130 TL