Bugün kendinize bir güzellik yapın!

0
42
bugun-kendinize-bir-guzellik-yapin-eyACyYmM.jpg

Yoğun hayat temposunda bir güzellik molası verip, iyi görünüp iyi hissedebilirsiniz. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, size baştan sona kişisel bakım anahtarları sunuyoruz. Pürüzsüz güzelliğin kapısını aralayın, ışığınızla parlayın!

2 dakikada cilt temizliği yaparak ışıldayın!

Sağlıkla parlayan, pürüzsüz bir cilde sahip olmanın ilk adımı, etkili temizliktir. Cilt yüzeyinde biriken ölü deriler, makyaj kalıntıları, kirli hava gibi faktörler, mat ve solgun görünüme neden olur. Güzelliğe gölge düşürür. Sabah ve akşam, kendinize özel ayıracağınız 2 dakika ile tertemiz ve ışıl ışıl cilt görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

Derinlemesine cilt temizliği için Braun FaceSpa yüz temizleme fırçası tercih edebilirsiniz. Kolay kullanım ve nazik fırça yapısıyla, dakikalar içinde cildinizi temizleyebilirsiniz. Hassas cilt türüne sahipseniz, siyah nokta, ölü deri ve makyaj kalıntılarını etkili biçimde temizlemek için eksfoliasyon fırçasını da tercih edebilirsiniz. Yani, Braun Silk èpil 9 güzellik setinde ihtiyacınıza özel çözümler bulabilirsiniz.

Gül suyuyla cilt bakımınızı tamamlayın!

Sabah ve akşam cilt temizliğinizi yaptıktan sonra bir parça pamuk üzerine gül suyu alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesini gül suyuyla silerek nemlendirebilirsiniz. Bu altın dokunuş sayesinde temiz, parlak ve sağlıklı cilt görünümünü destekleyebilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulun!

Dudak üstü, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden, her zamankinden daha kolay ve acısız kurtulabilirsiniz. Duşta kullanım özelliğine sahip Braun Silk èpil 9 Epilatör en kısa tüyleri nazikçe kökünden alıyor. Size ise, haftalarca pürüzsüz tenin keyfini yaşamak kalıyor.

Batık, kıl dönmesi gibi can sıkıcı sorunları önlemenin şahane bir yolu var. Braun Silk èpil 9 epilatör, aynı zamanda mükemmel bir ölü deri temizleyici özelliğine sahip! Tüm vücutta güvenle kullanabileceğiniz Braun hassas eksfoliasyon fırçası sayesinde ipeksi dokunuşa sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz yerde tüm vücut bakımını yapın!

Evde, tatilde, iş seyahatinde tüm vücut bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Hızlı şarj edilebilen epilatörler, kuru ve ıslak alanda kullanıma uygundur. Az yer kaplar. Kolayca değişebilen başlıkları sayesinde, ihtiyacınız olan mükemmel güzellik ürününe dönüşür.

Masaj keyfini yaşayıp rahatlamak için Braun Silk èpil 9 sizi bekliyor! Kan dolaşımını hızlandırıp cilde doğal bir canlılık kazandıran, günden güne daha iyi bir görünümü destekleyen güzellik yardımcınız masaj başlığını hep kullanmak isteyeceksiniz.

Braun Silk èpil 9 güzellik setinde yer alan epilatör ile uzamasını beklemeden istenmeyen tüyleri kökünden alabilirsiniz. Derinlemesine temizlik özelliğine sahip fırça başlıkları ile hem yüz hem vücutta ölü derilerden arındırabilirsiniz.

Cildinizi temizlediniz, nemlendirdiniz, istenmeyen tüyleri aldınız. Eğer isterseniz, güzelliğinize keyifli dokunuşlar için Braun FaceSpa güzellik süngerini kullanabilirsiniz. Fondöten veya BB krem gibi kapatıcı kozmetikleri, güzellik süngeriyle sürebilirsiniz.

Braun Silk èpil 9 Güzellik Seti yüz ve vücut bakımı için tüm ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılar. Kişisel bakım rutininiz için Braun Silk èpil 9 size yeter! Kazandığınız zamanı ise kitap okumak, arkadaşlarınızla buluşmak, film izlemek yani kendinizi mutlu etmek için değerlendirebilirsiniz.

Özetle, bugün kendinize bir güzellik yapın ve ile Braun Silk èpil 9 Güzellik Seti ile kendinizi ödüllendirin!

“Yüksek Topuklar” genel yayın yönetmeni Arzu Karabulut, Braun Silk èpil 9 güzellik setini deneyimledi. Hemen, aşağıdaki videoyu izleyip güzellik setini keşfedebilirsiniz!

Önceki İçerikHindistan cevizi yağı saç çıkarır mı?
Sonraki İçerikHindistan cevizi yağı ne işe yarar?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.