Boyu uzun göstermenin püf noktaları

0
7

Kısa ve orta boylu kadınların bir kombin oluştururken önemsedikleri en dikkat çekici durum boy kavramıdır. Birçok kişi bilmese de, giyecekleri kıyafetlerle boylarını uzun tutmaları mümkün. Peki bunu nasıl başarabilirsiniz? Doğru kombin hazırlama teknikleri nelerdir? Boyu uzun göstermek için en uygun ayakkabı ve elbise modelleri nedir? Sizler için boyu uzun göstermenin püf noktalarını derledik. Detaylar haberimizde.

Bir kombin hazırlarken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Bunlar herkes tarafından bilinen ve uygulanan noktalardır. Ancak herkesin net olarak bilmediği ve yalnızca küçük detaylarla uygulanabilecek önemli kombin önerileri de mevcut. Bunlardan biri, yaptığınız kombinlerle boyunuzu uzatma fırsatıdır. Evet, yanlış okumadınız… Uygulayacağınız birkaç küçük kombin detayı ile kendinizi olduğunuzdan daha uzun gösterebilirsiniz. Peki bunu sağlamanız ne derece mümkündür? Boyu uzun göstermek konusunda hangi ayakkabı, elbise ve çanta modellerini tercih etmeniz gerekir? Sizler için boyunuzu olduğundan daha uzun göstermenizi sağlayacak püf noktalarını bir araya getirdik. Bilinmesi gereken her şey için haberimize yakından göz atın! İşte tüm detaylar:

BOYU UZUN GÖSTERMENİN PÜF NOKTALARI

İster kısa boylu olun ister orta boylu… Amacınız kendinizi hem şık hem de olduğunuzdan daha uzun göstermek ise, uygulayacağınız birkaç küçük tüyo var. Öyleyse şimdi bu tüyolara yakından bakalım:

ZARA – PANTOLON: 120 TL

ZARA – BLUZ: 120 TL

– Renk cümbüşünden uzak durun. Tek bir renkle kombinlerinizi tamamlayın. Örneğin; düz siyah bir elbise, mavi kot pantolon ve gömlek kombini gibi.

– Bol parçalardan uzak durun. Uzun boylu bir görünüm elde etmek için vücudunuza oturan modelleri kullanın.

BAMBİ: 120 TL

BAMBİ: 60 TL

– Topuklu ayakkabı tercih ediyorsanız, kombin konusunda elbise ve etek en uygun model olacaktır. Yine yüksek platform bir spor ve sandalet ayakkabı da işinizi görecektir.

– Yatay çizgiler her zaman kilolu gösterir. Bu nedenle bu çizgilerden olabildiğince uzak durun. Boyunuzu uzun tutabilmek için dikine çizgiler tercih edin.

– Çanta konusunda belden biten modeller kullanın.

BAMBİ: 50 TL

BAMBİ: 50 TL

Önceki İçerikSoya fıstığı nedir? Soya fıstığı nasıl yapılır? Soya fıstığı kaç kalori
Sonraki İçerikTopuk dikeninin belirtileri nelerdir? Topuk dikeni tedavisi nasıl yapılır?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.