Bioderma Sebium Foaming Gel ne işe yarar? Bioderma Sebium Foaming Gel nasıl kullanılır?

0
13

Cildinizdeki tüm makyaj kalıntılarını derinlemesine temizlemek, sivilce ve akneye meyilli olan cildi güzelce arındırmak için kullanabileceğiniz mucize bir ürünle sizi tanıştırıyoruz. Fransa’da 1995 yılından bugüne onlarca uzman dermatolog ve biyolog ile piyasaya binlerce cilt bakım ürünleri süren Bioderma’nun karma ya da yağlı bir cilt tipine sahip olanlar için formüle ettiği Sebium serisi içinde yer alan cilt temizleyicisi Foaming Gel hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sizler için yanıtladık.

Bioderma Sebium Foaming Gel; Karma ve yağlı ciltler için laboratuvar ortamında formüle edilip, geliştirilmiş, bir cilt temizleme köpüğüdür. Dünyanın en çok tercih edilen cilt bakım markalarından biri olan Bioderma’nın karma ya da yağlı bir cilt tipine sahip olanlar için formüle ettiği Sebium serisinin içerisinde yer bu köpük, 200 ya da 500 ml’lik ambalajlarda satışa sunuluyor. Pürüzlü, sivilceli ve akneli ciltlerin ortak problemi olan geniş ve tıkanıklı gözenekleri derinlemesine temizleyen ürün, aynı zamanda gözenekleri sıkılaştırıcı etki gösteriyor. Ciltteki kusurları ve pürüzleri en aza indirgemenin yanı sıra da cildinizi besliyor. Sivilce ve akneye eğilimli, sorunlu, karma ya da yağlı bir cilt tipiniz varsa bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Cildi kapsamlı bir şekilde temizleyen, suyla temas ettiği anda köpüren ürün; ciltteki sebum artışını kontrol altına alıyor. Fazla sebum üretimini engelleyerek, cildin nem dengesini gözetiyor. Yani ciltte sivilce ve akne oluşumunun asıl nedeni olan aşırı sebum üretimini engelliyor. Karma, yağlı ve akneye meyilli ciltlere özel olarak formüle edilen ürün; cildi makyaj ve kirden temizlemenin yanı sıra ciltteki sivilce ve akneleri de tedavi edici yani aknelerin durumunu iyileştirici bir etki gösteriyor. Düzenli olarak kullanıldığında ciltteki sivilce ve aknelerin sayısını ve görünümünü hafifletiyor.

SEBİUM FOAMİNG GEL NASIL KULLANILIR?

Ürünü kullanmadan önce ilk olarak cildinizi bir miktar suyla ıslatarak, nemlendirin. Ardından jelden bir miktar cildinize masaj yaparak, sürün. Birkaç dakika masaj yapmaya devam edin. Jel cildinizde tamamen köpürdüğünde bol miktarda su ile cildinizi durulayın.

Ardından markanın cilt tipinizle uyumlu nemlendiricilerinden birini kullanmayı ihmal etmeyin. Ürünü günde iki sefer sabah ve akşamları düzenli olarak kullanabilirsiniz.

SEBİUM FOAMİNG GEL FİYATI

Ürün internetteki dermo kozmetik sitelerde ortalama 50 TL gibi bir fiyata satışa sunuluyor. Ürün tekli olarak satıldığı gibi 2 adet içeren ekonomik paket şeklinde de satışa sunulabiliyor. 2’li paketleri yaklaşık 80 TL gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Önceki İçerikKalıcı ve sağlıklı zayıflatan süt diyeti
Sonraki İçerikAğız içi yara nedir ve neden olur? Ağız içi yaralar doğal yolla nasıl geçer?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.