Bayrama özel kombin önerileri

0
37

Oldukça sıcak geçen bu Kurban Bayramı’nda spor veya dikkat çekici kombinleri hazırlamak sizin elinizde. Sezonun en trend parçalarıyla oluşturacağınız kombinler, sizleri olduğunuzdan daha şık gösterecek. Her tarz ve her kesime uygun olarak hazırladığımız kombin modellerini mutlaka denemelisiniz. İşte Kurban Bayramı’na özel birbirinden şık kombin önerileri!

Bir kombin oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; giyeceğiniz kıyafetin vücut tipinize uygun olmasıdır. Vücut tipinize uygun olmayan bir seçim, kombin konusunda çeşitli hatalar yapmanıza sebep olacaktır. Bunu önlemek için  öncelikle renk uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Eğer kombininizde zıt renkler kullanacaksanız, burada bile birbiriyle uyumlu zıt renkleri tercih edin. Böylelikle bir bütün oluşturmayı sağlarsınız. Renkler aksesuarlar üzerinde de etkilidir. Eğer hareketli ve neon bir renk seçtiyseniz, aksesuarlarınızı sade kullanın. Ancak yaşınıza ve bulunduğunuz mevsime, sezona ters bir renk seçerseniz, kendinizi olduğunuzdan daha büyük ya da küçük göstermiş olursunuz.

Kombin oluştururken belirgin olmasını istemediğiniz, kusurlu gördüğünüz bölgeleri küçük dokunuşlarla kapatabilirsiniz. Bunun için belden oturtmalı bir etek ya da kalça kısmında biten bir çanta boyu tercih edebilirsiniz.

İşte sizler için hazırladığımız bayrama özel kombin önerileri

BAYRAM KOMBİN ÖNERİLERİ

MANGO / ELBİSE: 350 TL

MANGO / AYAKKABI: 300 TL

MANGO / ÇANTA: 90 TL

KOTON – ELBİSE 60 TL

KOTON – AYAKKABI: 70 TL

KOTON – ÇANTA: 90 TL

H&M – TUNİK: 299 TL

H&M – AYAKKABI: 379 TL

H&M – JEAN PANTOLON: 249 TL

ARMİNE – TUNİK: 239 TL

ARMİNE – PANTOLON: 90 TL

KOTON – AYAKKABI: 70 TL

ARMİNE – TUNİK: 240 TL

ARMİNE – PANTOLON: 180 TL

KOTON – AYAKKABI: 70 TL

Önceki İçerikOduncu gömlekler nasıl kombinlenir? En şık oduncu gömleği kombinleri
Sonraki İçerikKajunun faydaları nelerdir? Göz sağlığını olumlu etkileyen kaju hakkında bilinmesi gerekenler
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.