Aybüke Nur Özkul’un tarzı 2019 sonbahar tesettür gömlek modellerinde

0
47

2019 sonbahar sezonunda tesettür gömlekler, hem spor hem de şık bir görünüm elde etmiş durumda. Ünlü fenomen Aybüke Nur Özkul’un kendi stilinde yer alan desen ve renkler, 2019 sonbahar tesettür gömlek modellerinde yer alıyor? Peki 2019 sonbahar tesettür gömlek modelleri nasıl? 2019 sonbahar tesettür gömlek modellerinde hangi renkler hakim? Tesettür gömlek modelleri nasıl kombinlenir? Tesettür gömlek modelleriyle ilgili tüm detaylar yasemin.com’da!

Aybüke Nur Özkul; Instagram’ın en çok takip edilen muhafazakar fenomenlerinden biri. Giydiği kıyafetler ve uyguladığı kombinlerle oldukça beğeniliyor. Özkul’un giydiği parçalar aynı zamanda sezonun trendlerini de yansıtıyor. Bunlardan biri de uzun tesettür gömlekler… Koton, De Facto, Trendyol, Armine, Allday gibi markaların 2019 sonbahar sezon kreasyonunda kendisine çoktan yer bulmaya başlamış olan uzun gömlek modelleri, farklı desen tasarımları ve sonbahar sezonuna özel renkleriyle dikkat çekiyor. Peki 2019 sonbahar sezonunda tesettür gömleklerde hangi renkler hakim? Tesettür uzun gömlekleri kombinlerken nelere dikkat etmek gerekir? Sizler için 2019 sonbahar döneminin tesettür gömlek modellerine ve kombin tüyolarına yer verdik. İşte tesettür uzun gömlek modelleriyle ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

UZUN GÖMLEK MODELLERİ KOMBİNASYONLARI

Uzun gömlekleri kombinlerken, tercih edeceğiniz parça çoğunlukla jean pantolonlar olur. Nitekim; sadece sonbahar sezonu için değil her dönemde jean pantolonlar, uzun gömlekler için oldukça ideal bir parça olacaktır.

Son dönemin trend dizden yırtık, bilekten kısa pantolonları istediğiniz hareketliliği kazanmanızı sağlayacaktır. 

Bununla birlikte gömleğinizle aynı tonu ve kumaş türünü taşıyacak bir pantolon kombinasyonu da oldukça şık duracaktır.

Çanta ve ayakkabı seçiminizi ise gömleğinizin rengine ve desenine göre yapın. Böylelikle bir uyum bütünü yakalamış olursunuz.

TESETTÜR GÖMLEK MODELLERİNDE HAKİM OLAN RENKLER

2019 sonbaharında gömleklerde sarı renk ile bir hareketlilik oluşturulmaya başlanmış durumda. Bununla birlikte sonbahar deyince akla gelen yeşil, turuncu ve kahve tonları da kendisine gömlek modellerinde yer buluyor.

Desen konusunda ise çizgili tasarımlar ön planda. Önerimiz; yatay çizgiler yerine dikey çizgiler tercih etmeniz. Dikey çizgiler, sizi olduğunuzdan daha uzun ve zayıf gösterecektir.

2019 SONBAHAR TESETTÜR UZUN GÖMLEK MODELLERİ

ARMİNE: 130 TL

ALLDAY: 80 TL

KOTON: 38 TL – 52 TL

DE FACTO: 50 TL – 60 TL

Önceki İçerikİncirli kurabiye tarifi
Sonraki İçerikPratik talaş böreği tarifi
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.