Altın günlerinde hazırlayabileceğiniz en kolay hamur işi tarifleri

0
43

Sohbetlerin, muhabbetlerin unutulmaz bir boyuta taşındığı kadın günlerinde genellikle kalorisi yüksek ancak birbirinden lezzetli ikramlıklar sunulur. Masaların baştan aşağıya leziz yemeklerle donatıldığı kadın günlerinde farklı tariflerle masanızı süslemek hem de misafirlerinize yeni tatlar keşfetmek istiyorsanız hazırladığımı kadın günlerinde yapabileceğiniz yemek tariflerine göz atabilirsiniz.

Annelerimizin sıklıkla düzenlediği kadın günleri namı diğer altın günlerinde sıradan tariflerden sıkılanlar için bu haberimiz tam size göre. Hem kısa süre içerisinde hazırlayabileceğiniz hem de masada sunumuyla göz dolduran enfes tarifler, misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak. Kısırların, sarmaların, poğaçaların havada uçuştuğu kadın günlerinde sizlere vereceğimiz tarifleri mutlaka denemelisiniz. Yalnıza kadın günlerinde değil, çay saatlerinin de vazgeçilmezi haline gelen olan bu tarifler fazla zamanını almayacak. Hadi gelin birlikte inceleyelim…

PRATİK KIYIR KIYIR POĞAÇA TARİFİ

Kadın günlerinde veya çay saatlerinde şöyle ağızda dağılan, tadı enfes hem de yapımı çok pratik bir poğaça tarifi arıyorsanız sizler için hazırladığınız nefis kıyır kıyır poğaça tarifini deneyebilirsiniz.

KIYIR KIYIR POĞAÇANIN TARİFİ İÇİN TIKLAYIN…

ENFES İŞKEFE BÖREĞİ TARİFİ

Amasya mutfağından gelen enfes işkefe böreği yumuşacık lezzeti, ağızda dağılan iç harcı ile çok beğeneceğiniz türden. Çay saatlerinizin vazgeçilmezi haline gelecek işkefe böreğinin tarifi için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

İŞKEFE BÖREĞİNİN TARİFİ İÇİN TIKLAYIN…

İÇİ DOLU ENFES ATOM KURABİYE TARİFİ

Ağızda dağılan gevrek tadı ve gösterişli sunumuyla çok severek tüketeceğiniz atom kurabiyenin tarifini sizlerle paylaşıyoruz. 

Önceki İçerikSirkengebin şerbeti nedir ve evde nasıl yapılır? Sirkengebin şerbetinin faydaları…
Sonraki İçerikMor ekmek nedir? Mor ekmeğin içinde ne var? Kolay mor ekmek tarifi
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.