2020’nin en şık çanta modelleri

0
37

Kış sezonunun en dikkat çeken çanta modelleri belli oldu. Zara, Mango, Koton, H&M gibi ünlü markaların kataloglarında yer almaya başlayan 2020 çanta modelleri, hem renk hem de tasarım açısından oldukça dikkat çekiyor. Peki çantalar hangi fiyat aralıklarıyla karşımıza çıkıyor? 2020 sezonu çanta modelleri, tüm detaylarıyla haberimizde.

Çanta kullanımında birçok detay dikkat çekiyor. Omuz, askılı, el… Sonbahar sezonunun trend modeli ise sırt çantaları oluyor. Hem kullanışlı hem de zarif olan bu modeller, kombinlerinizde de şıklık oluşturuyor. İç haznesi geniş, boyu uzun olan sırt çantaları, spor ve vintage tarzlarıyla kataloglardaki yer alıyor. Tabi bununla birlikte bir sırt çantası seçerken nelere dikkat edilmeli konusuna da ayrıca değinilmesi gerekir? Sizler için hem 2020 çanta modellerini ve fiyat aralıklarını hem de bir çanta satın alırken nelere dikkat edilmesi noktasına değindik. Bir çanta seçerken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Nitekim bu noktalardan biri de, gündelik yaşama olan uygunluğudur. Okula gidenler için en ideal çanta tipi olan sırt çantaları, seçilirken bu açıdan da ayrıca değerlendirilmeli.

 

ÇANTA NASIL SEÇİLİR?

Bir çanta seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, dayanıklılıktır. Bir çantanın dayanıklılığını; fermuarı ve askısı belirler.

 

Bu sebeple, çantanızı seçerken fermuar ve askılarınızı oldukça iyi kontrol edin. Önerimiz; iskelet sistemi esnek ve şekillendirilebilir olan çantalar olacaktır.

 

Dayanıklılığı kadar önemli olan bir diğer nokta ise vücut tipinize olan uygunluğudur. Çok uzun boylu veya geniş omuzlu birisi iseniz, askıları uzun olan ve bele oturan bir sırt çantası modeli tercih edebilirsiniz.

Tam tersi vücut ölçülerine sahipseniz de, askıları kısa ve bele oturmayan çantaları kullanın.

2020 ÇANTA MODELLERİ

KOTON: 39 TL – 52 TL

KOTON: 59 TL – 90 TL

ZARA: 90 TL

ZARA: 170 TL – 300 TL

H&M: 95 TL – 100 TL

H&M: 129 TL – 159 TL

MANGO: 200 TL – 250 TL

MANGO: 100 TL – 200 TL

Önceki İçerikKış için birbirinden şık üniversite kombinleri
Sonraki İçerikBoza ve salebin faydaları nelerdir? Boza ve salep hangi hastalıklara iyi gelir?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.