2020 tunik modelleri

0
29

Tesettür giyimin en çok tercih edilen parçalarından olan tunik modelleri; sadece klasik yapısıyla değil, gömlek ve kazak modelleriyle de farklı formlara girebiliyor. Hem etek hem de pantolonlarla şık bir uyum sağlayan tunik modelleri, 2020 sezonunda da oldukça ilgi çekiyor. Peki 2020 tunik modelleri nasıl? Tesettür giyimde kombin hazırlarken neler yapılabilir? İşte 2020 tunik modası.

Tunikler, hem etek hem de pantolon modellerinde oldukça dikkat çekiyor. Yatay çizgiler, uzun çizgiler, koyu renkler ve ikili takım modeller… 2020 sezonunda, tunik modelleri için bu vb. birçok desen hakim. Peki Armine, Koton, All Day ve Trendyol gibi markaların, tunik modelleri nasıl? Sizler için hem 2020’nin tunik modellerini hem de kombin modellerini sunuyoruz. Öyleyse bu iki başlığa ve içeriğine yakından bakalım:

TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ

Son dönemin trend parçalarından olan tunikler ile şık tesettür kombinleri oluşturmanız mümkün. Bunu isterseniz kazak tarzı bir tunikle isterseniz de gömlek tunikle sağlayabilirsiniz. 

Bunun için gömleğinize yakın tonda bir pantolon, ya da kazağınızla aynı rengi taşıyan bir pantolonla ikili görüntü oluşturmayı başarabilirsiniz.

Çanta ve ayakkabı seçiminizi ise tuniğinizin rengine ve desenine göre yapın. Böylelikle bir uyum bütünü yakalamış olursunuz.

İçerisinde bulunduğumuz bu dönemde; bot, çizme ve topuklu ayakkabılar oldukça şık olacaktır.

2020 TUNİK MODELLERİ

ARMİNE: 100 TL – 120 TL

TRENDYOL: 66 TL – 80 TL

KOTON: 50 TL – 100 TL

ALL DAY: 45 TL – 110 TL

Önceki İçerikHamilelikte hangi kanamalar tehlikelidir? Hamilelikte kanama nasıl durdurulur?
Sonraki İçerikGreyfurtun faydaları neledir? Greyfurtun zararı var mıdır? İlaçla beraber greyfurt suyu içerseniz…
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.