2020 En kolay saç modelleri hangisi? Evde kolay saç bağlama

0
39

Her sabah erken okula giderken saçlarınızı yapmak zor geliyor üstelik bir de saçlarınızın şekillendirmekte zorlanıyorsanız bu haber tam size göre. Pratik bir şekilde saçlarınıza şekil vermek ve bu modelin özenle yapılmış gibi görünmesini istiyorsanız hazırladığımız modelleri inceleyebilirsiniz. İşte okula giderken yapabileceğiniz kolay saç modelleri…

Okula giderken özellikle de kış aylarında saçlarınızı yapmaya üşeniyorsanız, akşamları yatmadan önce yapabileceğiniz sabahta üzerinden bir kere düzelterek muhteşem görünüme kavuşabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan saç modelleri sizi olduğunuzdan havalı gösterebilir. Hem çok rahat hem de çok zarif görünen hazırladığımız saç modellerini çok beğeneceksiniz. Günlük hayatınızda abartılı saç modellerinden uzak, doğal görünümüyle yakın dostlarınız ve arkadaşlarınız da hayran kalacak. İster bandana isterseniz de tokalarla bu modelleri yapmak mümkün. Dünyaca ünlü mankenler 2020 podyumlarında bile bu modellerle boy gösterecekler. Pek bu kadar överek anlattığımız modeller nasıl yapılıyor. Gelin birlikte sezonun trend saç bağlama modellerini inceleyelim…

BALERİN TOPUZU /  DÜŞÜK TOPUZ

Saçlarınızın kirli ve yağlı göründüğünü düşündüğünüz zamanlarda balerin topuzu imdadınıza yetişebilir. Yapılışı sadece dakikalarınızı alacak balerin topuzu kış aylarında bol kazaklarla sizi zarif gösterecek.

AT KUYRUĞU

Uzun saçlı kadınların en büyük problemleri saçlarını şekillendirmek olabilir. Gün içerisinde hem bozulmayacak hem de yapımı çok pratik bir saç modeli arıyorsanız at kuyruğu ideal bir seçim olabilir. 

BOHEM SAÇLAR

Saçlarınızı okula giderken hem doğal hem de zarif olunmasını istiyorsanız kenarları hafif dağınık ve akşamdan ördüğünüz saçlar muhteşem bir tercih olabilir.

Önceki İçerikGri renk kombinleme önerileri
Sonraki İçerikGri renk için doğru kombin önerileri
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.