2019’un yazlık trençkot, pardesü ve kap modelleri

0
32

Tesettür giyimin öne çıkan parçaları arasında yer alan trençkot, kap ve pardesü modelleri, 2019 yaz sezonunda farklı renk ve tasarımda modellerini kullanıcılarına sunuyor. Açık renklerin daha sık karşımıza çıktığı trençkot, kap ve pardesü modellerini, sizler için bir araya getirdik. İşte 2019 yaz sezonunun en şık trençkot, pardesü ve kap modelleriyle ilgili tüm bilinmesi gerekenler!

Yaz sezonunda moda denilince akla direkt t-shirt, elbise veya jean gelir. Ancak bilinmesi gereken bir şey vardır ki o da; yazın sadece bu parçalar değil trençkot, pardesü ve kap modelleri de yaz sezonunda oldukça ilgi görür. Tesettür modasının en trend parçalarından olan trençkot, pardesü ve kap modelleri, dış giyim adına gardıroplardan asla eksik edilmemesi gereken parçalardan. Peki 2019 yaz sezonunun trençkot, pardesü ve kap modelleri hangi fiyat aralıklarında yer alıyor? Trendyol, Koton, Sefamerve, Allday, Pazarium ve Armine gibi markaların trençkot, kap ve pardesü modelleri nasıl? İçeriğimiz içerisinde 2019 yaz trençkot, pardesü ve kap modasına yakından baktık hem de kap, pardesü ve trençkot tercih ederken ve kombinlerken dikkat edilmesi gerekenleri derledik:

TRENDYOL: 110. 50 TL

ALLDAY: 135 TL

2019 YAZ TRENÇKOT, PARDESÜ VE KAP MODELLERİ

Çoğunlukla tesettür modasının tercihi olan kaplar için sezonuna uygun bir kombin tercih edilir. Bir kap seçerken; dikkat edilmesi gereken en önemli şey modeli değil, giyen kişinin boy ve kilosudur. Boyunuza ve kilonuza uygun olmayan bir kap modelini, sırf şık diye seçmeniz yanlış bir kombin tercihi olacaktır. Bununla birlikte sizi sıkmayacak kap modellerini de tercih etmeniz gerekir.

SEFAMERVE: 90 TL

PAZARİUM: 100 TL

Pardesü seçerken dikkat etmeniz gereken ise; pardesünün modelidir. Ağır düğmelerin baskın olduğu modeller daha çok kış ayları içindir. Bu sebeple daha hafif bir görünümün hakim olduğu pardesü modellerini tercih etmeniz önerilir.

KOTON: 163 TL

ALLDAY: 70 TL

Son olarak; trençkot modellerini tercih ederken, önem vermeniz gereken kumaşlardır. Sizi saran ve hava koşullarına karşı koruyan bir kumaş türünden yapılmış trençkotları tercih etmeniz önerilir.

ARMİNE: 340 TL

ARMİNE: 280 TL

Önceki İçerikEn etkili diyetler! Fazla kilolardan kurtulmak için sağlıklı diyet listesi
Sonraki İçerikMutlaka uygulamanız gereken günlük kombin önerileri
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.