2019’un trend bavul modelleri ve fiyatları

0
38

2019 yaz sezonunun en çok satın ürünlerinden biri olan bavul modelleri için çeşitli öneriler mevcut. Bir bavul alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 bavul modelleri ve fiyatları nasıldır? Bavul yerleştirmenin tüyoları nelerdir? Kıyafetlerinizi rahatlıkla doldurabilmeniz mümkün müdür? 2019’un trend bavul modelleri ve dikkat edilmesi gerekenler, tüm detaylarıyla birlikte sadece yasemin.com’da!

Tatil deyince akla gelen kavramlardan ilki bavul ve valizlerdir. Tatile giderken yanınıza alacağınız elbiseleri, mayoları, çantaları, aksesuar ürünlerini ve daha pek çok şeyi içerisine yerleştirdiğiniz bavul ve valizleri, özenle seçmemiz ve kaliteli olmasına önem vermemiz gerekir. Sizler için bavul hazırlarken ve yeni bir bavul satın alırken dikkat edilmesi gerekenlere yakından baktık aynı zamanda 2019’un trend bavul modellerini ve fiyatlarını derledik. İşte bavul alışverişinde önem vermeniz gerekenler:

BAVUL HAZIRLARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Tatile giderken yaşanan en büyük sorunlardan biri bavul, valiz hazırlamaktır. Giderken net bir şekilde doldurulabilen bavul ve valizler, dönüş yolunda bir türlü kapatılamaz olur. Peki bir bavul hazırlarken önem vermesi gereken nokta nedir? Bir bavul satın alırken nelere dikkat edilmeli? Hem bu soruların yanıtlarına hem de 2019 sezonunun trend bavul modellerine ve fiyat aralıklarına bakalım:

N11: 160 TL

N11: 150 TL

– Bir bavul içerisine 2-3 kişilik eşya yüklemeyin. Az bavul olsun düşüncesinden ziyade kişi sayısına göre bavul hazırlayın. 

KİPLİNG: 1.091 TL

HOFFMANNS GERMANY: 255 TL

– Bavulunuzun kaybolma ihtimalini riske atmayın ve üzerilerine isminizin yazılı olduğu etiketler yapıştırın.

FLO: 200 TL

FLO: 180 TL

YENİ BİR BAVUL SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bavulu hazırlarken önem vermeniz gereken 2 nokta bulunuyor. Ancak yeni bir bavul satın alırken dikkat etmeniz gereken bu kadar az değil. Sizler için bu noktaları maddeledik:

SAMSONİTE: 949 TL

SAMSONİTE: 1.414 TL

– Bir bavul ve valiz için önemli olan ağırlık oranıdır. Sizlerin zaten koyacağınız parçalarla ekstra ağırlaştıracağınız bavulunuzu, hafif seçmeniz de yarar var.

TRENDYOL: 350 TL

TRENDYOL: 200 TL

– Daha rahat bir kullanım sağlamak için 2 tekerlekli değil 4 tekerlekli bir bavul tercihinde bulunun.

HEPSİBURADA: 624 TL

HEPSİBURADA: 272 TL

– Aldığınız bavulun dışına da bakın. Dış kabının sert kabuklu olmamasına önem gösterin.

CARREFOURSA: 190 TL

CARREFOURSA: 190 TL

– Bavul hacminizin daha geniş olmasını istiyorsanız körüklü modelleri tercih edin.

GİTTİGİDİYOR: 410 TL

GİTTİGİDİYOR: 375 TL

Önceki İçerikMadecassol krem ne işe yarar? Madecassol krem nasıl kullanılır?
Sonraki İçerik2019’un muhteşem tesettür mayo modelleri
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.