Ana Sayfa Blog 2019’un en güzel bone şal modelleri ve fiyatları

2019’un en güzel bone şal modelleri ve fiyatları

0
2019’un en güzel bone şal modelleri ve fiyatları

Şal modası kendini sürekli yenileyen bir modaya sahip. Bone şallar da son dönemin en trend modellerinden biri. Boyun ve ense kısmından açık, yalnızca saç kısmının kapalı olduğu bu modeller, farklı stil ve renklerle karşımıza çıkıyor. Sizler için 2019’un en güzel bone şal modelleri ve fiyat aralıklarını derledik. Yaz sezonunun bone şal modası tüm detayları haberimizde.

Yaz sezonunun kullanışı en kolay ve en rahat olan şal modeli bone şallar. Sahip olduğu bu özellikler sayesinde en çok tercih edilen modeller arasına yerleşen bone şallar, sabit bir kullanım özelliğine sahip. Ancak ne olursa olsun bu şalları kombinlerken asıl temel amaç, bone şalı olabildiğince öne çıkarmak. Bu da ancak aksesuarlarla mümkün olabilir. Peki bone şallar için en uygun aksesuarlar nelerdir? İşte 2019 bone şal modasıyla ilgili öne çıkan trendler:

2019’UN EN GÜZEL ŞAL MODELLERİ VE FİYATLARI

Bone şalları kombinlerken aksesuarlar en büyük yardımcı olur. Şalınızın ve elbisenizin rengine uygun bir küpe ya da boynunuza takacağınız bir fular, bonenizi daha da ön plana çıkartır.

MODA NİSA: 155 TL

MODA NİSA: 120 TL

SEFA MERVE: 10 TL

SEFA MERVE: 40 TL

Bone şalınızı kullanırken aksesuar olarak yalnızca küpe ve fuları bir öne çıkartıcı olarak kullanmanıza gerek yok. Ayakkabı ve çantalarınız da bone şallarınızı daha iyi kullanmanızı sağlayacaktır.

MODA SENA: 20 TL

MODA SENA: 20 TL