2019’un en çok tercih edilen parçaları

0
13

Moda konusunda sezonun en trend parçalarını içerisinde barındıran, farklı renk ve modellerle yepyeni bir anlam oluşturan parçalar, 2019 sezonunun başrolünde yer alıyor. Peki tüm bu çeşitlilik içerisinde 2019’un en çok tercih edilen parçaları hangileri? Koton, Zara, LC Waikiki, Mango gibi markaların en çok satan parçaları neler? 2019 modasına dair tüm detaylar, en ince ayrıntılarıyla birlikte sadece yasemin.com’da!

İlkbahar ve yaz sezonunda birçok parça trend oldu ve olmaya devam ediyor. Ancak bilinmesi gereken şu ki; her parça için 2019 modasının başrolü demek doğru olmayacaktır. Bu trend parçaları, en çok tercih edilen renk ve modeller üzerinden belirlemek uygun olacaktır. Zara, Koton, LC Waikiki, Mango ve Bershka gibi dünyaca ünlü markaların en çok tercih edilen modelleri de bu anlamda yardımcı olacaktır. Peki 2019 modasının en çok tercih edilen parçaları neler? 2019 modasının en trend renkleri neler? İlkbahar ve yaz modasının başrolünde hangi parçalar var? Sizler için tüm bu sorulara yanıt aradık. İşte 2019 modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

2019’UN EN ÇOK TERCİH EDİLEN PARÇALARI

Moda konusunda çeşitli argümanlar sık sık karşımıza çıkıyor. Kimileri 2018’den bu yana bizimle kimileri ise bu sezonun trendleri arasında. Ancak bilinmesi gereken geçirdiğimiz zaman dilimlerinde en çok kullanılan ve ünlü markaların listelerinde yer alan modeller. Peki gardıroplarımızda kesinlikle yer alması gereken 2019’un en çok tercih edilen parçaları neler? Gelin yakından bakalım:

BERSHKA – DERİ CEKET: 150 TL

BERSHKA – MOM PANTOLON: 80 TL

– 2019 sezonunda pantolon ve bluz konusunda beyaz renkler moda. Nitekim 2019 sezonunun en çok tercih edilen renkleri de beyaz dışında diğer tüm açık renkler.

MANGO – ETNİK DESEN ETEK: 269 TL

MANGO – JEAN: 200 TL

– Ünlü markaların baskılı t-shirtlerinde daha fazla görmekle birlikte, pop-art desenleri sıklıkla görüyoruz. Bunlarla birlikte eteklerde de etnik desenler moda.

LC WAİKİKİ – MOM PANTOLON: 70 TL

LC WAİKİKİ – BASKILI T-SHİRT: 30 TL

– Elbiseler konusunda tiril parçalar dikkat çekerken, pantolon konusunda ayrıca salaş ve mom jean modeller en çok tercih edilenler arasında.

KOTON – BEL BAĞLAMALI PANTOLON: 59 TL

KOTON – MAXİ ELBİSE: 130 TL

– Çanta konusunda hasır modeller dikkat çekse de kutu ve poşet diyeceğimiz modeller çanta modasında en göz alıcı olanlar arasında.

ZARA: 170 TL

ZARA: 200 TL

Önceki İçerikPratik tulumba tatlısı nasıl yapılır?
Sonraki İçerikHızlı bronzlaşmak için ne yapılır?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.