2019 Sonbahar krep şal modelleri neler? Krep şal nasıl kombinlenir?

0
33

Günümüzün en trend şal modelleri arasında yer alan krep şal modelleri, yazın en çok tercih edilen şal modelleri arasında yer alıyor. Her renkte karşımıza çıkan krep şal modelleri için çeşitli bağlama stilleri ve kombinleme önerileri mevcut. Peki 2019 sonbahar krep şal modelleri nasıldır? Krep şal modelleri nasıl kombinlenir? Krep şallar nasıl bağlanır? Krep şalların özellikleri nelerdir? İşte krep şallar için tüm bilinmesi gerekenler!

Sonbahar döneminin en trend şallarından olan krep modeller; krem, sarı, bej ve sarı gibi birçok renkle karşımıza çıkıyor. Tek omuzu kapatan bağlama stiliyle diğer şal modellerinden de bir adım öne çıkan krep şal modelleri için çeşitli kombin önerileri mevcut. Bunları uyguladığınız taktirde istediğiniz şıklığı elde etmeniz ve krep şalınızı daha ön plana çıkarmanız mümkün olacaktır. Modanisa ve Sefamerve gibi ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan krep şallar, 2019 sonbahar modelleriyle dikkat çekiyor. Öyleyse 2019 sonbahar krep şal modelleri ve krep şal modellerini kombinleme önerilerine yakından bakalım!

KREP ŞAL MODELLERİ NASIL KOMBİNLENİR?

Krep şalları kombinlerken ilk önce renkleri ele almak gerekir. Nitekim aslına bakarsanız bunu tüm şal modellerinde ya da kombinlerinde, öncelik olarak almanız gerekir. Seçeceğiniz renk, giydiğiniz sezonun trendlerine uygun olmalı. Sonbaharda çoğunlukla kahve, bej ve krem tarzı renkler daha uygundur. Bu sebeple bu renkleri, ön plana alabilirsiniz.

Elbette mavi ve pembe, fuşya gibi renkler de oldukça dikkat çekici duracaktır.

Şalınızın daha sabit durabilmesi için bone takmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Krep şallarınızı kombinlerken tunik ve gömlekler, sonbahar sezonu için en tamamlayıcı parçalar olur. Eğer mavi ve pembe gibi renkler kullanıyorsanız, beyaz ve siyah renkte bir tunik ya da gömlek en idealidir.

Pantolon konusunda bol paça pantolonlar ve günümüzün trend modelleri arasında yer alan mom jeanler tercih edilebilir. Ayakkabı konusunda ise spor sandaletler sizlere, şık ve rahat bir görüntü sağlayacaktır. Ancak kısa botlar da oldukça havalı bir görünüm sağlayacaktır.

2019 SONBAHAR KREP ŞAL MODELLERİ

SEFA MERVE: 11 TL – 30 TL

SEFA MERVE: 30 TL – 38 TL

SEFA MERVE: 38 TL – 15 TL 

SEFA MERVE: 23 TL – 37 TL

Önceki İçerikBlazer ceket nedir? 2019 Sonbahar blazer ceket modelleri
Sonraki İçerikAlbino hastalığı nedir? Tedavisi var mıdır?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.