2019 sonbahar kot pantolon modelleri

0
36

Hayattaki en temel moda parçalarımızdan biri olan kot pantolonlar, artık herkes tarafından kanıksanmış olan kombin stilleriyle ilkbahar ve yaz sezonunda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ancak kot pantolonlarınız için farklı stiller de denemeniz mümkün. Sonbahar sezonu için; Koton, Zara ve Trendyol gibi ünlü markaların kataloglarında farklı stillerle yer alan kot pantolon modelleri ve doğru kombin önerileri, tüm detaylarıyla haberimizde.

Pantolon modasının vazgeçilmez parçası kuşkusuz ki her zaman için kot pantolon modelleri olmuştur. Her mevsime ve her stile uygun bir şekilde eşlik edebilen bu parçalar, doğru bir kombin ile daha çok ön plana çıkabilmektedir. Peki klasikleşmiş yapısının dışına çıkarmamızı sağlayacak olan doğru kombini nasıl oluşturabiliriz? Aslına bakarsanız bunu gerçekleştirmeniz sandığınızdan da kolay. Sizler için doğru kot pantolon kombinleme tüyolarına ve ve Zara, Koton, Trendyol markalarının 2019 sonbahar kot pantolon modellerine yakından baktık.

KOT PANTOLONU DOĞRU KOMBİNLEME TÜYOLARI

Artık neredeyse bir eşofman gibi görüp giydiğimiz kot pantolon modelleri, maalesef ki yanlış kombinlerle gölgede kalıyor. Bunu önlemenin basit ama etkileyici yöntemleri var. Sonbahar sezonunda sweatshirtler, kot pantolon üzerine değil de içe doğru kombinlenir ise pantolonun üst kısmında ki hareketlilik daha ön plana çıkacaktır. Sweatshirt modasında bu yıl baskılı modelleri sıklıkla görmekteyiz bu sebeple pantolonlarınızı düz desen tercih edin deriz. Aksesuar konusundaysa boyuna bir şal şık duracaktır. 

Gömlek ve bluz kombinlerinde de aynı kombin modelini öneriyoruz. Ancak aksesuar konusunda şal değil altın ve gümüş renklerin ağırlık kazandığı bileklik ve zincirli kolyeleri kullanabilirsiniz. Bir kombini tamamlayan da şüphesiz ki ayakkabı ve çantadır. Ayakkabı konusunda ise 2 önerimiz var. Biri artık klasikleşmiş olan beyaz spor ayakkabı modelleri diğeri ise üstü açık bilekten bağlamalı, ince topuklu ayakkabılar. 

Çanta modelindeyse el çantalarını tercih edin. Sonbaharda olabildiğince çok kullandığınız omuz çantalarından artık uzak durma vakti. Yanınızda sadece sizin için gerekli olan parçaları alıp küçük bir model çantayla, pantolonunuz için hazırladığınız kombini ortaya çıkarabilirsiniz.

Haydi gelin şimdi sezonun çok satan kot pantolon modellerine ve fiyat aralıklarına bakalım:

KOT PANTOLON MODELLERİ VE FİYATLARI

ZARA: 170 TL

ZARA: 200 TL

KOTON: 100 TL – 130 TL

TRENDYOL: 90 TL – 100 TL

TRENDYOL: 100 TL

Önceki İçerikDamla sakızının faydaları nelerdir? Hangi hastalıklara iyi gelir? Damla sakızı nasıl kullanılır?
Sonraki İçerikKoltuk altı ağrısı neden olur? Koltuk altı ağrısı hangi hastalıkları işaret eder?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.