Ana Sayfa Blog 2019 sonbahar/kış modasının popüler renkleri

2019 sonbahar/kış modasının popüler renkleri

0
2019 sonbahar/kış modasının popüler renkleri

2019 sezonunun sonbahar – kış sezonunda hangi renkleri tercih edeceksiniz? Size bu konuda yardımcı olmamız mümkün. Dünya renk otoritesi Pantone, sonbahar kış döneminin popüler renklerini belirledi. Pantone’ye göre öne çıkan renkler biber kırmızısı, koyu bordo ve toz pembe oldu. Ünlü markaların yeni sezon modellerinde bu tonları görmek mümkün. İşte 2019 sonbahar kış sezonunun popüler renkleri…

2019 modasının sonbahar kış sezonu kapıyı çaldı. Dolaptaki kışlıkları ön plana alma vakti. Peki geçtiğimiz senenin popüler renkleriyle şimdikiler aynı mı dersiniz? Tabii ki hayır. Dünya renk otoritesi Pantone, 2019/2020 sonbahar kış döneminin popüler renklerini belirledi. Pantone’nin açıklamasına göre en çok öne çıkan renkler; biber kırmızısı, koyu bordo ve toz pembe oldu. Sonbaharın ve kışın cıvıl cıvıl yansıması giydiğiniz sweat-shirt, gömlek ve kazaklarda sizleri karşılıyor. Öyle ki bunu Zara, H&M, Koton, Bershka gibi ünlü markaların yeni sezon modellerinde de görmek mümkün. İşte 2019 sonbahar kış sezonunun popüler renkleri:

2019 2020 PANTONE SONBAHAR KIŞ RENKLERİ

1 – BİBER KIRMIZISI

Kırmızı renk, Pantone’nin açıkladığı renklerin başında geliyor. Gömlek ve kazaklar için tercih edilen bu renk, sonbahar ve kış sezonu için oldukça ideal. 

2 – TOZ PEMBE

Pembe rengi çok sevenlerdenseniz, bu yılki moda sezonu tam size göre. Pembenin bir alt tonu olan toz pembe, hem sweatshirt hem de pantolonlar da sıkça kullanılıyor.

3 – HARDAL SARISI

Hardal sarısı, bu sezonda da hep tercih ediliyor. Pantone, 2019 – 2020 sezonunda kazakların vazgeçilmez rengi oluyor.

4 – AÇIK KAHVERENGİ

Ben açık renkleri sevmem diyenlerdenseniz, kahverengi tonunu seçebilirsiniz. Bu ton, Pantone listesinin trend koyu renkleri arasında.

5 – YEŞİL

Yeşilin huzur veren havası, 2019-2020 kış sezonunda karşımıza çıkıyor. Elbise ve etek modelleri, yeşil rengi en çok ortaya çıkaran modeller arasında.