2019 krep şal modelleri neler? Krep şal nasıl kombinlenir?

0
42

Günümüzün en trend şal modelleri arasında yer alan krep şal modelleri, yazın en çok tercih edilen şal modelleri arasında yer alıyor. Her renkte karşımıza çıkan krep şal modelleri için çeşitli bağlama stilleri ve kombinleme önerileri mevcut. Peki 2019 krep şal modelleri nasıldır? Krep şal modelleri nasıl kombinlenir? Krep şallar nasıl bağlanır? Krep şalların özellikleri nelerdir? İşte krep şallar için tüm bilinmesi gerekenler!

Yaz döneminin en trend şallarından olan krep modeller; beyaz, mor, gri, mavi ve siyah birçok renkle karşımıza çıkıyor. Tek omuzu kapatan bağlama stiliyle diğer şal modellerinden de bir adım öne çıkan krep şal modelleri için çeşitli kombin önerileri mevcut. Bunları uyguladığınız taktirde istediğiniz şıklığı elde etmeniz ve krep şalınızı daha ön plana çıkarmanız mümkün olacaktır. Modanisa ve Sefamerve gibi ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan krep şallar, 2019 modelleriyle dikkat çekiyor. Öyleyse 2019 krep şal modelleri ve krep şal modellerini kombinleme önerileri!

2019 KREP ŞAL MODELLERİ! KREP ŞAL MODELLERİ NASIL KOMBİNLENİR?

Krep şalları kombinlerken ilk önce renklere öncelik verin. Ki aslına bakarsanız bunu tüm kombinlerde öncelik olarak almanız gerekir. Seçeceğiniz renk, giydiğiniz sezona uygun olmalı. Yazın çoğunlukla açık renkler daha uygundur. Koyu renkler kapalı gösterir bu nedenle krem, bej ve sarı tonları daha uygun olacaktır. 

MODA NİSA: 36 TL

MODA NİSA: 36 TL

Şalınızın daha sabit durabilmesi için bone takmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Krep şallarınızı kombinlerken, tunikler tamamlayıcı parçalar olacaktır. Eğer mavi ve pembe gibi renkler kullanıyorsanız beyaz ve krem renkte bir tunik en ideali olacaktır.

SEFA MERVE: 60 TL

SEFA MERVE: 35 TL

N 11: 50 TL

N 11: 50 TL

Pantolon konusunda bol paça pantolonlar ve günümüzün trend modelleri arasında yer alan mom jeanler tercih edilebilir. Ayakkabı konusunda ise spor sandaletler şık ve rahat bir görüntü sağlayacaktır.

FRESHS CARFS: 40 TL

FRESHS CARFS: 40 TL

Önceki İçerikAloe Vera nedir? Cilde faydaları nelerdir? Aloe Vera cilde nasıl sürülür?
Sonraki İçerikGaz sıkışması neden olur? Gaz sıkışmasına ne iyi gelir?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.