Göbek yağlarını yakan limonlu yoğurt kürü

0
16

Bölgesel zayıflamada sıkıntı çekilen yerlerden biri olan göbek yağlarından kurtulmanız düzenli egzersiz ve yağ yakıcı kür tüketimi ile mümkün. Göbek yağlarını eriten limonlu yoğurdun yapılışı…

Günlük hayatta tüketilen bazı gıdaların vücut içerisinde yağa daha kolay döndüğü düşünüldüğünde beslenmede sağlıklı gıdalara öncelik vermenin önemi daha net anlaşılabilir. Tartıldığı zaman çıkan sonuçtan memnun olmayan ve bunun içinde hızla kilo vermenin yollarını arayan kadınlar, kusursuz incelikte bir bedene sahip olmak isterken bölgesel zayıflama diyetlerine daha çok rağbet gösterebiliyor. Tüm vücudu aynı anda yormaya kalkmayıp sadece eritilmesi istenen bölgeyi çalıştıran egzersiz hareketlerinde popüler bir kavram olarak karşımıza çıkan bölgesel zayıflama hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

GÖBEK ERİTEN LİMONLU YOĞURT KARIŞIMI NASIL YAPILIR?

MALZEMELER

Yarım limon
3 yemek kaşığı (az yağlı) yoğurt
Yarım çay kaşığı zerdeçal

YAPILIŞI

Özellikle de karaciğer yağlanması görülen kişilere iyi gelecek olan bu karışımı 1 çay kaşığı hakiki pul biber de kullanabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen malzemeleri kasede güzelce karıştırdıktan sonra uyumadan 30 dakika önce afiyetle yiyin. Yoğurt kürünüz bittiği zaman ağzınıza tek lokma bile atmayın.

Afiyet olsun…

GÖBEK ERİTEN VE YAĞ YAKAN SEBZELİ YOĞURT TARİFİ

MALZEMELER

1 tane limon

250 gram yoğurt

4 dal maydanoz

4 dal dereotu

YAPILIŞI

Dereotlarını ve maydanozları incecik kıyıp limon suyunu ve 250 gramlık yoğurdu ilave edin. Karıştırdıktan sonra haftada en az 2 kez kürü yapıp gece uyumadan 3 saat önce tüketin.

Afiyet olsun…

Önceki İçerikIhlamurun faydaları nelerdir? Ihlamur çayı nasıl yapılır? Ihlamur ne zaman tüketilir?
Sonraki İçerikOsman Müftüoğlu: Virüs evcilleştirilebilir mi?
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.