Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı ne işe yarar? Foreo UFO 2 nasıl kullanılır?

0
17

Son yıllarda influencerların sık sık adını geçirdiği ve bakım çantalarından ayırmadığı FOREO markasının UFO serisinin 2 numarası satışa çıktı. Lansman tanıtımı yapılan Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı spa konforunu evinize taşıyor. Peki Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı ne işe yarar? Foreo UFO 2 nasıl kullanılır? Foreo UFO 2 özellikleri nelerdir? İşte sorunun yanıtı:

Kendimizi bakımlı, sağlıklı, güzel ve huzurlu hissettirmeyi vaad eden Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı, herkes tarafından merak ediliyor. Günlük hayatın yoğun temposunda Foreo UFO 2 sayesinde kendinizi rahatlatıcı bir spa bakımıyla ödüllendirdiğinizde cildinizdeki değişimi fark edeceksiniz.  Meşhur spalarda görülen güzellik teknolojisi bakımları ve ürünlerinin tam da aynısının elinizin altıda olduğunu hayal edin ve bunları kullanarak birinci sınıf güzellik salonları veya dünya standartlarında bir spaya gidince elde ettiğiniz göz kamaştırıcı ışıltı, temiz cilt, ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.  UFO 2 serisiyle hepsini yapabilirsiniz…

Prestijli bir bakım aksesuarı olan UFO, dünyanın ilk akıllı maske terapisidir Bu yenilikçi güzellik cihazı, sabah, gece veya 90 saniye boş zamanınızın olduğu herhangi bir zamanda keyfini çıkarabileceğiniz, sizi şımartan bir yüz bakımı için en son cilt bakım teknolojisini Kore maske formülleriyle birleştirir.

 • Kore maske formülleri orijinal kağıt maske konseptine öncülük eden aynı güzellik uzmanları tarafından geliştirilmiştir.
 • Tüm cilt tipleri için hatta ışığa duyarlı ciltler için dahi güvenli ve etkilidir. UFO, dokunuşu yumuşak ultra-hijyenik silikondan yapılmıştır.
 • USB ile şarj edilebilir, hafif ve taşınabilir – kendinize her yerde tam bir UFO deneyimini yaşatabilirsiniz.
 • %100 su geçirmez tasarımın kullanımlar arasında temizlenmesi kolaydır ve dahil standı UFO’nuzu ait olduğu yerde göz önünde tutar.
 • Akıllıca bir cilt bakım yatırımı, her UFO, 2 Yıllık Sınırlı Garanti ile birlikte gelir.

FOREO UFO 2 NE İŞE YARAR?

T-Sonik titreşimler, LED ışık terapisi, ısıtma ve soğutma teknolojileri ve en doğal bileşenlerle formüle edilen mikrofiber maskeler ile UFO 2 serisi, iki dakika veya daha kısa sürede nihai yüz bakımı sağlar ve kendinize evde spa bakımınızı yapabilirsiniz.

UFO 2’nin Öne Çıkan Özellikleri ; 

 • UFO 2’nin 8 farklı ışığıcildinizin kolejen oluşumunu destekler,
 • Isınma teknolojisi sayesinde termo element sebumu çözerek ışıltıyı arttırır,
 • UFO 2’nin kriyo(soğutma) fonksiyonu gözenekleri küçültür ve şişkinliği azaltır,
 • T-Sonik ses dalgaları cildinizi hücresel düzeyde uyararak gözeneklerinizin derinlerine ulaşır,
 • 90 saniye gibi süper yüksek hızlı maske uygulaması tekonolojik gelişmeler sayesinde 20 dakikalık kağıt maskelerden daha iyi performans gösterir,
 • FOREO For You uygulaması sayesinde her aktif maske benzersiz bir sonik titreşim ve ışık terapisine sahiptir.

FOREO UFO 2 NASIL KULLANILIR?

1. Başlarken; FOREO uygulamasını cep telefonunuza indirin ve kullanım talimatlarını takip ederek UFO cihazınızı eşleştirin. Uygulamaya girerek maskenizin üzerindeki barkodu okuttuğunuzda maskeye uygun program otomatik olarak UFO cihazınıza aktarılacak ve cihazınız ilk kullanımınız için hazır olacak.

2. Hazırlık; UFO cihazının halka şeklindeki kapağını açın ve UFO Aktif Maskenizi paketinden çıkarın.  Maskeyi cihazınıza yerleştirdikten sonra halka şeklindeki kapağı FOREO logosu yukarı dönük olacak şekilde yerine takın.

3. Keyfini Çıkarın; UFO’yu kuru ve temiz cildinize nazikçe ve dairesel hareketlerle masaj yaparak, cihaz otomatik olarak kapanana kadar uygulayın. Kullanılmış maskeyi çıkarıp, UFO’yu bol su ile durulayın.

4. Son Dokunuş; Yüzünüzde herhangi bir maske kalıntısı bırakmamak için parmaklarınızla nazikçe yüzünüzü ovalayın. Günlük nemlendirici sürerek bakımınızı tamamlayın.

Önceki İçerikSebze sevmeyen ve yemeyen çocuğa ne yapılmalı? Çocuğa ıspanak yedirmek için…
Sonraki İçerikSaç tebeşiri nasıl uygulanır ve ne kadar sürede çıkar? Saç tebeşiri zararlı mıdır?
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.