Ana Sayfa Blog Doğduğun Ev Kaderin’dir dizisinin Zeynep’i Demet Özdemir’in sezon finali kıyafetleri

Doğduğun Ev Kaderin’dir dizisinin Zeynep’i Demet Özdemir’in sezon finali kıyafetleri

0
Doğduğun Ev Kaderin’dir dizisinin Zeynep’i Demet Özdemir’in sezon finali kıyafetleri

TV8’in yeni draması Doğduğun Ev Kaderindir, kısa sürede hem konusu hem de karakterleriyle büyük ilgi topladı. Dizinin başrolü Demet Özdemir’in giydiği kıyafetler, merak konusu oldu. Herkes Zeynep karakterinin özellikle yayınlanan sezon finali bölümünde giydiği kıyafetleri aratmaya başladı. Peki Zeynep karakteri için seçilen kıyafetler hangi marka ve fiyatları ne kadar? Sizler için derledik.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, başladığı ilk günden bu yana reytinglere damgasını vuruyor. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde olduğu Doğduğun Ev Kaderindir, sadece konusu ve karakterleriyle değil karakterlerinin kıyafetleriyle yoğun ilgi görüyor. Özellikle Demet Özdemir’in canlandırdığı Zeynep karakteri, her bölümde farklı bir tarzı seyircinin beğenisini sunuyor. Dizinin sıkı takipçileri de Zeynep’in kıyafetlerini ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kıyafet sponsorlarını Google üzerinden aratmaya başladı. İçeriğimiz içerisinde Zeynep karakterinin yayınlanan sezon finalinde giydiği kıyafetlerin markalarına ve fiyatlarına yer verdik. 

Özdemir’in giydiği beyaz uzun, kenarları lacivert, üzeri kırmızı desenli elbisesi, 2winsdh markasına ait ve fiyatı 1.139 TL.

Dizide Özdemir’in giydiği kırmızı desenli elbise de 2winsdh markasına ait. Fiyatı ise 2.275 TL.

Zeynep’in üniversite mezuniyeti sırasında giydiği elbise, Züleyha Kuru markasına ait.